if_photoif_put_inmenu
Монолит-ВВ
Зателефонуйте нам!
+38 (067) +38 (067) 551-59-09 Показати
+38 (050) +38 (050) 054-45-53 Показати

Моноліт-ВВ

26 червня 2014

ПІСЧАНИК - це натуральний камінь осадового походження, що складається в основному з частинок кварцу, які ссвязиваются між собою при  допомогою інших мінералів, таких, як кремнезем і карбонат. За мінеральним складом, фізико-механічними властивостями ПІСЧАНИК ненабагато поступається  граніту і кварциту. колір пісковика може змінюватися від білого (світло-сірого), бежевого до червоного, коричневого. Цей тип каменя дуже довговічний.  Найбільш високі фізико-механічні властивості має ПІСЧАНИК з крем'янистим і карбонатним цементуючим речовиною. Вогнетривкість пісковика  (До1700 ° С) Приклади застосування: облицювання фасадів і цоколів будівель, парканів, мощення доріжок і майданчиків, бутового каменю, ландшафтного дизайну.  В інтер'єрі використовується, в основному у вигляді плитки для облицювання сходів, камінів, а також підлоги і стін. З піщанику побудовано безліч  знаменитих архітектурних об'єктів і Чудес Світу. У Франції-Нотр Дамм Де Парі, в Англії-Букінгемський Палац, в США-Білий Дім, в Індії-більшість  храмів і звичайно ж знаменитий Акшардам (Восьме Чудо Світу нашої епохи). Цей список можна продовжувати до нескінченності, так ка піщаник є  одним з основних матеріалів для будівництва та оздоблення протягом більше 5000 років історії розвитку людства.

Натуральний природний камінь піщаник - це унікальний природний декоративний будівельний матеріал, що має репутацію елітного каменю.  Довговічність, міцність, природна природність і декоративність - роблять камінь особливо привабливим, а текстурне різноманітність  натурального природного каменю здатне перетворити будь-який простір в унікальне.

Природа обдарувала піщаник високими хіміко-фізичними характеристиками для будівництва та оздоблення, не забувши при цьому його естетичних параметрів.  Вироби з піщанику застосовуються як облицювальний будівельного матеріалу і дозволяють створювати оригінальні фасади будівель, багатий  інтер'єр і деталі ландшафтного дизайну.

Піщаник - найдавніший будівельний матеріал, який заслужив репутацію красивого, міцного і довговічного природного каменю. Пісковик неповторний:  кожен скол, зріз каменю має свій індивідуальний візерунок.

Пісковик не робить негативного впливу на організм людини, і навіть має бактерицидну дію. Він інертний, тобто не вступає  в реакцію з речовинами, що містяться в інших будівельних і оздоблювальних матеріалах. І безперечно, багатство кольору і фактури лицьової поверхні.  Завдяки своїм унікальним властивостям, міцності і довговічності, камінь піщаник є одним з найпопулярніших обробних матеріалів.  Пісковик, відноситься до категорії декоративно-облицювальних. Вироби з нього призначені для зовнішнього або внутрішнього облицювання будівель і  споруд.

Декоративний природний камінь піщаник - прекрасний матеріал для виготовлення камінів, стільниць, барних стійок, підвіконь та інших  фасонних виробів. Цей камінь широко применяеться для виробництва облицювальної, фасадної і тротуарної плитки. Бруківка з піщанику виглядає  дуже «дорого» за рахунок його неповторною структури.

Плитка з декоративного піщанику застосовують для облицювання вертикальних поверхонь (цоколів, камінів, обробка піщаником внутрішніх і  зовнішніх стін, сходів) і горизонтальних (підлог, рамп, тротуарів, садових доріжок, внутрішніх двориків, веранд, лоджій, сходів). Фасади будинків,  виконані з природного каменю, кажуть про солідність його власників і створюють неповторний монументальний стиль.

Пісковик не тільки надає виробам високу міцність і довговічність, а й надає позитивно-емоційний вплив на людину, вселяючи  відчуття надійності, впевненості, спокою.

Високі міцнісні і декоративні якості виробів з пісковика і в даний час не мають собі рівних, незважаючи на величезне число вживаних  для обробки виробів з різних матеріалів: керамічних, бетонних, скляних, металевих, пластмасових і пр. Камінь піщаник є  одним з найбільш довговічних облицювальних матеріалів. Облицьована плиткою з піщанику поверхня, відрізняються високою архітектурної  виразністю і додають будівлям і спорудам особливу монументальність. По мимо цього кам'яне облицювання підвищує збереження будівель  і не вимагає ремонту в перебігу багатьох десятиліть. Це вигідно відрізняє її від інших облицювальних матеріалів.

Дуже велика роль природного каменю-дикуна в декоративному оформленні ландшафту. Крім плоских форм каменя, широко пріменяються бутовий камінь  і валуни. Наприклад в ландшафтному дизайні без цього каменю необойтісь. Пісковик валун і бут: широко застосовується при створенні кам'янистого саду,  при спорудженні доріжок і майданчиків, квітників, альпійських гірок, великі валуни іспользуються при будівництві підпірних стін, при створенні  печей-гриль і камінів, саун і лазень, при будівництві фонтанів і водоспадів, басейнів і водоймищ. А виготовлені з піщанику брущатка і  тротуарна плитка додадуть особливу вишуканість Вашої присадибної території. Вообщем застосування піщанику дуже різноманітно.

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×